א
ת הפעילויות לגני הילדים מעבירה מדריכת גנים מטעם משרד החינוך. הפעילויות מועברות בדרך של משחקים והצגות בהן שותפים גם הילדים.

 

 

פעילות בנושא נדידה ציפורה היא ציפור החיה בארצות אירופה, אך כשהסתיו מגיע היא נאלצת לעזוב את ביתה ולנדוד למרחקים. לאן היא נודדת? היכן היא עוברת בנדודיה? מתי היא חוזרת? ומה היא עושה בחודשי הקיץ? כל זאת ועוד ישמעו הילדים …

קראו עוד

 

פעילות בנושא הקן – ביתם של הציפורים סיק וסק הם זוג סיקסקים המסבירים לילדים על חיזור, בניית קן וגידול צאצאים. הילדים לומדים על סוגים שונים של קנים וצורות שונות של קינון באמצעות משחק והנאה.

 

פעילות בנושא סביבות חיים באמצעות הצגה, משחק וסיפור יכירו התלמידים את המאפיינים של הקרפדה, השועל והעורב וסביבות החיים שלהם. התלמידים יבינו שישנן סביבות חיים שונות ושלכל בעל חיים יש את סביבת החיים המתאימה לו.

 

פעילות מרתקת בנושא פרפרים לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר …

קראו עוד

 

פעילות בנושא ארכיאולוגיה ילדי הגן יהפכו להיות ארכיאולוגים בעצמם – יחפרו וימצאו עתיקות, יסיקו מסקנות ויבינו את עבודתו של הארכיאולוג. לפעילות זו קיימת פעילות המשך – סיור בתל דן הסמוך.